Využíváte svoje výrobní kapacity opravdu na maximum? Chcete zjistit ještě před realizací případné kolize v rozvržení výrobní linky? Analyzujete tok materiálu, využití strojů i spotřebu energie? Pokud ano, podívejte se na interaktivní online webinář, který vám předvede jak navrhovat a optimalizovat návrh výrobních linek a hal.
 


 

ZÁZNAM WEBINÁŘE LZE SPUSTIT ZDE.
 

Pomocí nástrojů produktu Autodesk Factory Design Suite 2014 uvidíte, jak provést analýzu dřív, než je jakékoli zařízení fyzicky instalováno. Dozvíte se jak minimalizovat rizika s nástroji pro detekci kolizí, optimalizovat výrobní takt, jak plnit napjaté termíny a zkrátit výrobní čas. Ukážeme vám jak zaujmout klienta 3D vizualizací a animací.
To vše pohodlně z vaší kanceláře.


Obsah webináře:
- seznámení s principem návrhu linky
- vytvoření schématu výrobní linky
- optimalizace pohybu výrobku
- vizualizace výrobní linky ve 3D


Webinář pořádala společnost A|W Graph s.r.o. , která je GOLD partnerem společnosti Autodesk pro oblast Manufacturing a Media & Entertainment. Od založení v roce 1996 se zaměřujeme zejména na dodávky řešení, služeb a komponent v oblasti digitálních medií a průmyslového designu a poskytujeme komplexní CAD řešení pro tvorbu digitálních prototypů v oblasti strojírenství.